Liigu sisu juurde
Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Viimane uuendus: 01.01.2021

Isikuandmete töötlemine

FC Tallinn veebilehe isikuandmete vastutavaks töötlejaks on MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn (registrikood 80427675).

Aadress:

MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn
Paepargi tn 35-8
Tallinn, 11417
Eesti

Tel.: +372 53 33 24 97
E-post: info@fctallinn.ee

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • Kontaktvormi andmeid,
  • Klubisse astumise avalduse vormi andmeid.

Millisel eesmärgil töödeldakse isikuandmeid

Isikuandmeid kasutatakse klubi tegevusega seotud küsimuste lahendamiseks, samuti klubisse astumise lepingu sõlmimiseks. 

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlus toimub kasutaja nõusolekul.

Isikud, kellele edastatakse isikuandmed

Isikuandmed edastatakse MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn töötajatele saabuvate küsimuste lahendamiseks ja klubisse astumise lepingu sõlmimiseks. 

Isikuandmeid võib edastada infotehnoloogiaga seotud teenuste osutajatele, kui see on vajalik veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks ja andmete säilitamiseks.

Andmete ohutus ja juurdepääs andmetele

Isikuandmeid hoitakse Zone Media OÜ (registrikood 10577829) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn töötajatel, kes saavad tutvuda isikuandmetega klubi tegevusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn rakendab vastavaid füüsilisi, korralduslikke ja infotehnoloogilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kadumise, muutmise või volitamatu juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebilehe volitatud töötlejatele (näiteks andmete säilitamiseks) toimub MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Isikuandmete töötlemisel kohustuvad volitatud töötlejad tagama vastavad turvameetmed.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb e-posti teel võtta ühendust tugiteenusega. Vastus kustutamisavaldusele saadetakse hiljemalt kuu aja jooksul, seejuures täpsustatakse ka andmete kustutamise periood.

Otseturunduse raames saadetavad sõnumid

E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturunduse raames saadetavatele sõnumitele, kui kasutaja on selleks andnud vastavasisulise nõusoleku. Kui kasutaja ei soovi otseturunduse raames saada sõnumeid,  tuleb vajutada e-kirja allosas olevale vastavale viitele või võtta ühendust tugiteenusega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kasutajal õigus mistahes ajal esitada vastuväiteid oma isikuandmete nii algse, kui järgneva töötlemise kohta, muuhulgas otseturundusega seotud profiilanalüüsi kohta, selleks peab e-posti teel teavitama tugiteenust.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub läbi tugiteenuse:

Tel.: +372 53 33 24 97
E-post: info@fctallinn.ee

Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon:

E-post: info@aki.ee

Menüü

MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn
Registrikood: 80427675
Aadress: Tallinn, Paepargi tn. 35-8, 11417

LHV pank IBAN: EE037700771002848515
BIC: LHVBEE22

info@fctallinn.ee

Helista
+372 53 33 24 97