Liigu sisu juurde
Klubist

Klubist

Jalgpallikool FC Tallinn asutati 2017. aastal. Üks klubi asutajatest on Sergei Gritsenko. Vaatamata sellele, et klubi on tegutsenud vaid kaks aastat, esindas 2018. aasta Eesti noorte jalgpalli meistrivõistluste hooajal FC Tallinna jalgpallikooli 12 võistkonda. Samal ajal osaleb klubi täiskasvanute meeskond Eesti II liiga meistrivõistlustel.

FC Tallinna jalgpallikoolis on 2020. aasta veebruari seisuga 350 noort jalgpallurit, kaasa arvatud 4–7-aastaste laste grupid. Klubi baas asub Lasnamäel, mis on Tallinna suurim linnaosa. Meie klubi treenerite tiimi kuuluvad kogenud noored spetsialistid, kes armastavad jalgpalli ja aitavad ka lastel arendada oma andeid ja armastust selle mängu vastu.

Kõigil jalgpallikooli treeneritel on UEFA ja EJL-i litsents, mis on tõend nende kõrgetasemelisest erialasest pädevusest.

Klubi prioriteedid

FC Tallinna prioriteet on noorte jalgpalli edendamine nii Tallinnas kui ka mujal Eestis. Klubis on üle 15 meeskonna, kuhu kuuluvad mängijad alates 4. eluaastast. Praegu on klubis 350 mängijat. Meie ennustuste kohaselt suureneb see arv 2022. aastaks 850-ni.

Pürgime selle poole, et võimalikult palju meie kasvandikke saaksid koha nii FC Tallinna esindusmeeskonnas kui ka Eesti jalgpallikoondises. Juba praegu mängib üle kümne jalgpalluri enda vanusegrupi noortekoondises.

Saavutame eesmärke

  • Edendame laste-, noorte-, meeste- ja naistejalgpalli arengut ning koolitame jalgpallitreenerid.
  • Püüame luua kõrgetasemelise klubi, mis kindlustaks oma koha Euroopa areenil
  • Arendame hoogsalt klubi infrastruktuuri ja pakume oma meeskondadele parimaid võimalusi treenimiseks ja võistlemiseks.
  • Populariseerime jalgpalli noorte seas, korraldades selleks turniire, festivale ja spordilaagreid.
  • Järgime ausa mängu põhimõtteid (FIFA Fair Play).

Menüü

MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn
Registrikood: 80427675
Aadress: Tallinn, Paepargi tn. 35-8, 11417

LHV pank IBAN: EE037700771002848515
BIC: LHVBEE22

info@fctallinn.ee

Helista
+372 53 33 24 97