Treener: Mihhail Lavrentjev

mihhail.lavrentjev@fctallinn.ee
+372 5520565

  • Mihhail Lavrentjev
    Mihhail Lavrentjev U-10
  • Alexey Zotov
    Alexey Zotov U-9

    aleksei.zotov@fctallinn.ee
    +372 53489149

  • Mihhail Lavrentjev
    Mihhail Lavrentjev U-10

    mihhail.lavrentjev@fctallinn.ee
    +372 5520565

  • Ilja Kassjantšuk
    Ilja Kassjantšuk Väravavahtide treener

    ilja.kassjantsuk@fctallinn.ee
    +372 58338868

  • Ilja Kisel
    Ilja Kisel U-13

    ilja.kisel@fctallinn.ee
    +372 ‭5814 3867‬

  • Aleksei Davõdov
    Aleksei Davõdov U-13, U-12

    aleksei.davydov@fctallinn.ee
    +372 58048278

  • Deniss Malov
    Deniss Malov U-10, U-6

    deniss.malov@fctallinn.ee
    +372 55971652

  • Dmitrijs Sidorovs
    Dmitrijs Sidorovs U-15, U-8

    dmitri.sidorovs@fctallinn.ee
    +372 5517337

  • Andrei Kalimullin
    Andrei Kalimullin Noortetööjuht, esindusvõistkonna peatreener, U-11

    andrei.kalimullin@fctallinn.ee
    +372 55625585

  • Sergei Gritsenko
    Sergei Gritsenko President / Juhatuse liige

    info@fctallinn.ee

  • Aleksandr Altosar
    Aleksandr Altosar Tegevjuht/Juhatuse liige

    aleksandr@fctallinn.ee
    +372 5240573