Dmitrijs Sidorovsi võitskond, FC Tallinn U15, pidas oma esimest ametlikku kohtumist Eesti Meistrivõistlustel. Esimene matš tõi meie klubile esimese ametliku võidu – alistasime 2:1 JK Narva Transi.

Meie klubi jaoks, kes pole veel oma esimest väikest juubelit pidada jõudnud, on see võit ajaloolise tähtusega.

Seda väärtuslikum ja magusam on see võit!
Me täname lastevanemaid, kes tööpäevale vaatamata said meiega koos Narva tulla ja toetada meie mängijaid, me täname mängijaid kes pärast õppepäeva astusid väljakule ning võitlesid end tühjaks!

Esimesel poolajal ei näinud me väravaid, kuigi võimalusi selleks meil oli. Teisel poolajal asus mängu kodutiim juhtima, ent Mark Salnikov ja Dmitri Datov lõid väravad ja võit jäi meie kätte!

Dmitrijs Sidorovs: ” Väga pingeline ja närviline mäng. Me kartsime eksida. Esimesel poolajal lõime väga palju momente, ent just liigsete pingete tõttu ei saanud neid väravateks vormistada. Teisel poolajal lasime sisse ühe ebavajaliku värava. Pärast seda tegime vigade paranduse ning Marki ja Davidi individuaalsed sooritused tõid meile kolm punkti. Tähtis oli see, et pärast Narva väravat päid norgu ei lasknud ja oleme oma iseloomu näidanud.”